Dodávame aj ďalšie tu nespomenuté klimatizačné zariadenia. Podľa požiadavky zákazníka, alebo na základe zistenej potreby vieme dodať aj iné značky.

Realizujeme aj klimatizácie pre vínne pivnice, alebo predajne kvetín s nastaviteľnou teplotou 12 stupňov Celzia.
Už od 1200,- €

Značka AUX sa zameriava predovšetkým na výrobu klimatizačných zariadení. Pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta. Spoľahlivé a výkonné produkty pre firmy aj domácnosti prináša už od roku 1986.


Svetoznáma značka DAIKIN je považovaná za lídra v oblasti vďaka inováciám a energetickej účinnosti. Spoločnosť myslí aj na environmentálny aspekt a usiluje o udržateľné riešenia. Pôvod má v Japonsku a datuje sa od roku 1924. V Európe má 14 výrobných závodov.


Značka SAMSUNG je svetoznáma pre jej kvalitné, moderné a technologicky pokročilé zariadenia. Svoju povesť potvrdzuje aj v oblasti klimatizačných zariadení. Do domácností prináša moderný dizajn a užívateľské pohodlie. Pre firmy má riešenia ako do malých prevádzok, tak aj do veľkých výrobných priestorov.


Spoločnosť SINCLAIR sa svojou činnosťou zameriava na klimatizačné zariadenia, tepelné čerpadlá a LED svietidlá. S klimatizáciami je na trhu od roku 1999. Spoločnosť dbá na pohodlie ľudí nie len svojimi zaradeniami, ale aj prístupom k životnému prostrediu. Ich silnou stránkou sú kvalitné zariadenia v rozumnej cene.


Jedna z najväčších spoločností vyrábajúca spotrebnú elektroniku vo svete. Produkty tejto spoločnosti, ktoré okrem klimatizačných jednotiek zahŕňajú aj televízory, telefóny, chladničky/mrazničky a mnoho ďalšieho, nájdete vo svete vo viac ako 130 krajinách. Jedná sa teda o spoločnosť, ktorá svojimi produktami môže zaujať aj Vás.


Značku možno skôr registrujete v oblasti počítačovej techniky. TOSHIBA je však japonský nadnárodný konglomerát, ktorého aktivity okrem informačných technológii zahŕňajú aj medicínske vybavenie, energetické systémy a mnoho ďalšieho. Aj s klimatizáciami môže ponúknuť riešenia širokého spektra potrieb.


Spoločnosť založená v roku 1991, ktorá sa od svojho počiatku zaoberá výrobou klimatizácii pre domácnosti. Postupom času však svoju výrobu obohatila o klimatizácie pre firmy a priemysel a mnohé ďalšie produkty. Dnes svoje výrobky predáva vo viac ako 160 krajinách sveta.


Značka vznikla už v roku 1966 v Grécku. Vďaka svojim kvalitným produktom je známa vo viac ako 150 krajinách sveta.


Značka, ktorú nikomu netreba predstavovať. Jedna zo svetovo najznámejších značiek, ktorá udáva trendy v nových technológiách. Vďaka nim prináša komfort do Vašich domácností. Za svoje produkty si vyslúžila už nemálo ocenení v celom svete.


Nie nie, MITSUBISHI nie sú len autá. O aktivitách korporácie MITSUBISHI by sme mohli písať veľmi dlho. Tá, ktorá nás však zaujíma, sú klimatizácie. Armáda inžinierov tejto spoločnosti pre Vás vyvíja produkty prvotriednej kvality oceňovanej po celom svete v domácnostiach, firmách, či priemysle.